Wiadomości

Handel w niedzielę powróci?

Rząd rozważa powrót niedziel handlowych, ale jedynie pod koniec roku. Rozprzestrzenianie się koronawirusa sprawia, że opracowywane są nowe sposoby walki z pandemią. Jednym z pomysłów jest otwarcie sklepów w niedzielę, aby rozładować tłok w sklepach spożywczych i marketach.

Wiadomości

Rekordowa liczba e-płatności

Płatności online zyskują popularność, a także zaufanie klientów. Coraz więcej osób przekonuje się do tych form zapłaty oraz do bankowych systemów bezpieczeństwa.

portfel
Wiadomości

Potrzebujesz oszczędności? Sprawdź, jakie masz opcje

Każdemu z nas zdarzają się sytuacje, kiedy nagle czekają nas niespodziewane wydatki. Zaskoczył Was kiedyś zepsuty samochód, awaria w mieszkaniu lub nagła niedyspozycja zdrowotna? Warto mieć oszczędności na koncie, ale są też sytuacje, których nikt nie przewidzi – jak na przykład pandemia. Poniżej kilka sprawdzonych porad.

uścisk
Wiadomości

Fuzje i przejęcia – korzystne także dla małych i średnich firm

Zarówno właściciele, jak i kadra zarządzająca małych i średnich firm żyją w przekonaniu, że fuzje i przejęcia to korzystne rozwiązanie jedynie dla dużych firm. Okazuje się, że tzw. mid-cap’y mają nawet większe możliwości rozwoju poprzez fuzje czy przejęcia.